تاریخ انتشار : جمعه 17 دی 1400 - 10:48
181 بازدید
کد خبر : 186536

درخشش فرهنگیان فارس در جشنواره تجارب و ایده‌های برتر اردویی

درخشش فرهنگیان فارس در جشنواره تجارب و ایده‌های برتر اردویی

ایسنا/فارس معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: ۷ نفر از فرهنگیان فارسی توانستند در اولین جشنواره کشوری تجارب و ایده های برتر اردویی و اردوگاهی حائز مقام شوند. جهانبخش بانشی دوشنبه ۱۳ دی به خبرنگاران گفت: جشنواره تجارب و ایدههای برتر اردویی و اردوگاهی با هدف تجمیع، تدوین و بهره برداری از ایدهها، تجربیات

درخشش فرهنگیان فارس در جشنواره تجارب و ایده‌های برتر اردویی

ایسنا/فارس معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: ۷ نفر از فرهنگیان فارسی توانستند در اولین جشنواره کشوری تجارب و ایده های برتر اردویی و اردوگاهی حائز مقام شوند.

جهانبخش بانشی دوشنبه ۱۳ دی به خبرنگاران گفت: جشنواره تجارب و ایدههای برتر اردویی و اردوگاهی با هدف تجمیع، تدوین و بهره برداری از ایدهها، تجربیات و توانمندیهای فعالان اردویی و اردوگاهی سراسر کشور از طرف وزارت متبوع طراحی و اجرا شد.

او با بیان اینکه از فارس ۳۵۰ نفر از فرهنگیان در این جشنواره شرکت کردند، افزود: اردوهای دانش آموزی فرآیندی آموزشی، تربیتی و چند رسانهای است که میتواند ضمن تأمین هدفهای کوتاه مدت آموزشی و تربیتی، زمینه بروز و تحقق اهداف بلند مدت را نیز فراهم کند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: برنامه ریزی و نظارت هوشمندانه از فرصت اردوها و فعالیتهای گروهی و اجتماعی دانش آموزی به عنوان راهبردی کلان مبتنی بر اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و ساحتهای شش گانه تربیتی برای نیل به اهداف دورههای تحصیلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بانشی خاطرنشان کرد: معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در راستای سیاستگذاری برای متناسب سازی موضوعات اردوهای دانش آموزی به عنوان یکی از موثرترین ابزار برای تجلی فضایل اخلاقی و رفتاری دانش آموزان و قراردادن آنها در فضا و محیط طبیعی پرنشاط و شاداب، نیازمند همراهی و اخذ تجربیات تخصصی و ایدههای برتر اردویی و اردوگاهی از سوی مربیان و دانش آموزان است.

او خاطرنشان کرد: به همین منظور اولین جشنوره کشوری ” تجارب و ایدههای برتر اردویی و اردوگاهی ” توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار شد و علاقمندان و دست اندرکاران فعالیتهای اردویی و اردوگاهی با ثبت خاطرات و تجربیان مانگار، ارائه پیشنهادهای مدون و عملیاتی و تولید آثار فاخر گنجینه ی ارزشمند را مستند و ماندگار کردند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس یادآور شد: سعید عزیزی از  ناحیه ۲ شیراز در رشته ایدههای اردویی، علیرضا دوستی از اداره کل در رشته ایدههای اردویی،  نرگس خاتون اسفندیاری از ناحیه ۴ شیراز در رشته دل نوشته و خاطره و خانم آمنه صحرابان از کازرون در رشته روایتگری حایز مقام برتر کشوری شدند.

بانشی افزود: همچنین خانم لیلا رشیدی از  اداره کل آموزش و پرورش در رشته نوشتاری، رویا زارعیان از ناحیه ۲ شیراز در  رشته نوشتاری و مریم مهبودی از  ناحیه ۳ شیراز در رشته نوشتاری صاحب مقام برتر کشوری شدند.

انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها